Wellness i Spa

Wellness & SPA w Hotelu Orient Palace zostało stworzone z myślą o osiągnięciu równowagi dla całego organizmu zatem po długim i ciężkim dniu, warto zebrać myśli i odpocząć w naszej strefie relaksu. Dysponujemy basenem, którego woda jest pozbawiona chloru, a co za tym idzie bezpieczna dla skóry i oczu, to jedno z najbardziej fascynujących i niezwykłych miejsc w całym Hotelu.

Nasi goście mogą również zrelaksować się w Łaźni parowej polegającej na wytworzeniu w pomieszczeniu wysokiej temperatury oraz wilgotności powietrza sięgającej 100%. Regularne korzystanie z łaźni ma bardzo korzystny wpływ na cały organizm, działa relaksująco, rozluźniająco i zdrowotnie. Kąpiel parowa powoduje poprawę ukrwienia, zwiększenie przemiany materii, oczyszczenie organizmu z toksyn, pobudzenie systemu immunologicznego i ogólną poprawę zdrowia oraz samopoczucia. Seans w łaźni parowej to doskonały sposób na pozbycie się codziennego napięcia i odstresowanie.

Zapraszamy również do Sauny suchej – inaczej zwanej sauną fińską, wytwarza ona najwyższą temperaturę przy dość niskiej wilgotności powietrza. Korzystanie z niej przynosi korzyści dla całego organizmu: łagodzi stres, rozluźnia napięcie psychiczne i napięcie mięśniowe, sprzyja odchudzaniu, poprawia pracę układu krwionośnego i wzmacnia serce